Duyuru! Resmi Youtube kanalımız açılmıştır. Kanalımıza ulaşmak için tıklayınız. Sesli şiirlerinizi yayınlatmak ve göndermek için İLETİŞİM'e geçiniz.
Bilgi! Hesap bilgilerinde İsim ve Soyisim kısımları gerçek olmayan kullanıcıların şiir yayınlama yetkileri bilgilerini düzenleyip İLETİŞİM kısmından bilgi verene kadar DURURULMUŞTUR.
Önemli! Yenilenen alt yapı sistemi nedeni ile üyeliksiz (2016 yılı öncesi) eklenen şiirlere ait yazar bilgisi bulunmamaktadır. Şahsınıza ait şiirleri yeni hesap açtıktan sonra İLETİŞİM veya CANLI DESTEK kısmından ileterek hesabınıza aktarımını sağlayabilirsiniz.
Sistem güncellenmiştir
Halim Camgoz - Çiçek
Çiçek
kopardılar kır çiçeği dallarından ayırdılar masum bedeni annesinden vurdular şu ümmetin taa çiğerinden uyan ey müslüman çok geç olmadan feri sönmüş şu gözlerinizden düyaya olan sevginizden düşkün olduğunuz nefsinizden dönün artık ey müslümanlar kıtlık nedir bilmeyen beyinlerinizden banane Allah(cc) versin diyen dilinizden cimrilikten taş olmuş kalbinizden dönün artık ey müslümanlar ak iken kara börünmüş yolunuzdan kibirlenmiş soyunuzdan azrail gelip tutmadan kolunuzdan dönün yanlışınızdan artık ey müslümanlar Helallik alın ölüm gelip çatmadan kabir bedeni sıkmadan azrail canını almadan Hakka dönün ey müslümanlar şeytan imanın çalmadan ölümün boğazlanmadan ustü toprak bir döşeğe yaslanmadan dönün yanlışınızdan ey müslüman
Halim Camgoz

Okunma Sayısı : 242
Yayınlanma : 6.08.2018

Etiket: Yok


Yazar Hakkında

Favori Şiirlerime Ekle Arkadaşıma Gönder