Duyuru! Resmi Youtube kanalımız açılmıştır. Kanalımıza ulaşmak için tıklayınız. Sesli şiirlerinizi yayınlatmak ve göndermek için İLETİŞİM'e geçiniz.
Bilgi! Hesap bilgilerinde İsim ve Soyisim kısımları gerçek olmayan kullanıcıların şiir yayınlama yetkileri bilgilerini düzenleyip İLETİŞİM kısmından bilgi verene kadar DURURULMUŞTUR.
Önemli! Yenilenen alt yapı sistemi nedeni ile üyeliksiz (2016 yılı öncesi) eklenen şiirlere ait yazar bilgisi bulunmamaktadır. Şahsınıza ait şiirleri yeni hesap açtıktan sonra İLETİŞİM veya CANLI DESTEK kısmından ileterek hesabınıza aktarımını sağlayabilirsiniz.
Sistem güncellenmiştir
Halim Camgoz - Allahim
ALLAHIM
yüzüne bakma davanı satanın yüzü pek aktır bu vatanın bir hilal uğruna kabirde yatanın Şehadet Şerbetini içir ALLAHIM bayrağıma yan bakanın içimize hainler katanın vatanımızda gözü olanın gözünü çıkar ALLAHIM her bir damla kanın gözlerden akan yaşların ölen her masumların intikamını al ALLAHIM kundaktaki bebeğin gözü yaşlı yetimin zülme uğramış her bedenin intikamını al ALLAHIM vatanı namus borcu bilen arslanın yolunda savaşmış gazinin uğrunda kefen giyen yiğidin Mukafatını esirgemeyen ALLAHIM
Halim Camgoz

Okunma Sayısı : 229
Yayınlanma : 7.08.2018

Etiket: Yok


Yazar Hakkında

Favori Şiirlerime Ekle Arkadaşıma Gönder