Duyuru! Resmi Youtube kanalımız açılmıştır. Kanalımıza ulaşmak için tıklayınız. Sesli şiirlerinizi yayınlatmak ve göndermek için İLETİŞİM'e geçiniz.
Bilgi! Hesap bilgilerinde İsim ve Soyisim kısımları gerçek olmayan kullanıcıların şiir yayınlama yetkileri bilgilerini düzenleyip İLETİŞİM kısmından bilgi verene kadar DURURULMUŞTUR.
Önemli! Yenilenen alt yapı sistemi nedeni ile üyeliksiz (2016 yılı öncesi) eklenen şiirlere ait yazar bilgisi bulunmamaktadır. Şahsınıza ait şiirleri yeni hesap açtıktan sonra İLETİŞİM veya CANLI DESTEK kısmından ileterek hesabınıza aktarımını sağlayabilirsiniz.
Sistem güncellenmiştir
Halim Camgoz - Allaha Hakkıyla Kul Olamadık
Allaha Hakkıyla kul olamadık
Bir ebabil olmadık dünya hayatına aldana aldana doyamadık sabah öğle ikindi akşam yatsı namazını kılamadık bizler Hakkıyla Allaha kul olamadılık her nefs ölümü tadacakken biz günahlarımızı sayamadık kalbimize Allahın aşkını ilk sıraya koyamadık açıp iki sayfa Kuran okumadık bizler Hakkıyla Allaha kul olamadık Allah(cc) cihada çağırdı biz hep kaçtık biz ne yaptıysak kendimize yaptık bizler Hakkıyla Allaha kul olamadık biz kendi kuyumuzu kendimiz kazdık hep nefsimize kandık bu halimizle eyvahlar olsun ateşlerde yandık biz Allaha Hakkıyla kul olamadık bir kardeşimiz zülümle öldü kimin umrunda Allahın gazabı gelir bakın sonunda elbette zülüm hep devam etmez gelir Allahın yardımı pek yakında bir ebabil olun Şehid olun Allah(cc) yolunda bir kardeşimin bir damla kanı aktığında analar ağladığında babalar yalvardığında koşun bir damla göz yaşları yere serilmeden yetişin Allah(cc) yolunda gevşemeyin olaki Rabbinizin kurtuluşuna eresiniz artık gerçekleri görüp sezesiniz
Halim Camgoz

Okunma Sayısı : 242
Yayınlanma : 8.08.2018

Etiket: Yok


Yazar Hakkında

Favori Şiirlerime Ekle Arkadaşıma Gönder