Duyuru! Resmi Youtube kanalımız açılmıştır. Kanalımıza ulaşmak için tıklayınız. Sesli şiirlerinizi yayınlatmak ve göndermek için İLETİŞİM'e geçiniz.
Bilgi! Hesap bilgilerinde İsim ve Soyisim kısımları gerçek olmayan kullanıcıların şiir yayınlama yetkileri bilgilerini düzenleyip İLETİŞİM kısmından bilgi verene kadar DURURULMUŞTUR.
Önemli! Yenilenen alt yapı sistemi nedeni ile üyeliksiz (2016 yılı öncesi) eklenen şiirlere ait yazar bilgisi bulunmamaktadır. Şahsınıza ait şiirleri yeni hesap açtıktan sonra İLETİŞİM veya CANLI DESTEK kısmından ileterek hesabınıza aktarımını sağlayabilirsiniz.
Sistem güncellenmiştir
Halim Camgoz - Çanakkale
Çanakkale
Çanakkale şereftir namustur şehitler diyarıdır cennetin bahçelerinin koktuğu yerdir kalplerin yeşerdiği ölmediği insanlığın yaşadığı yaşatıldığı yurdumuzdur Çanakkale birliğin Dünya ya örnek teşkil ettiği vatan için birlik içinde Şehit olmayı göze almanın en güzel örneğidir Çanakkale zafer için destan için vatan için en önemlisi Allah(cc) için Şehadete koşmaktır Çanakkale Şehit olmadan gömülmenin adı son kez yüreği yaralı annenin babanın sımsıcak elini öpmektir çanakkale ve ümmet i Muhammed S.A.S min Milleti ibrahim in torunlarının oluk oluk kana boyandığı yurdudumdur Çanakkale Hz hüseyin e özenmiş mükafatı cennete le ödenmiş cennet kokusu almış memlektimdir Çanakkale her bir erin ebabil olduğu hürriyetin zaferle son bulduğu kenttir Çanakkale Kısaca Kocaman bir yürektik tek bilektik zaferin destanın adıydı Çanakkale
Halim Camgoz

Okunma Sayısı : 250
Yayınlanma : 12.08.2018

Etiket: Yok


Yazar Hakkında

Favori Şiirlerime Ekle Arkadaşıma Gönder