Duyuru! Resmi Youtube kanalımız açılmıştır. Kanalımıza ulaşmak için tıklayınız. Sesli şiirlerinizi yayınlatmak ve göndermek için İLETİŞİM'e geçiniz.
Bilgi! Hesap bilgilerinde İsim ve Soyisim kısımları gerçek olmayan kullanıcıların şiir yayınlama yetkileri bilgilerini düzenleyip İLETİŞİM kısmından bilgi verene kadar DURURULMUŞTUR.
Önemli! Yenilenen alt yapı sistemi nedeni ile üyeliksiz (2016 yılı öncesi) eklenen şiirlere ait yazar bilgisi bulunmamaktadır. Şahsınıza ait şiirleri yeni hesap açtıktan sonra İLETİŞİM veya CANLI DESTEK kısmından ileterek hesabınıza aktarımını sağlayabilirsiniz.
Sistem güncellenmiştir
Halim Camgoz - Sonsuzluğun Sahibi
Sonsuzluğun Sahibi
Ey sonsuzluğun Sahibi Denizleri okyanusları aşarak sana ulaşmak istiyorum dağları aşmış günahlarımla tövbemi kabul kabul et istiyorum ey sonsuluğun Sahibi gözlerimden akan yaşlarla dilimden döktüğüm duamla sana ulaşmak istiyorum ey sonsuzluğun Sahibi dilmde tevhid ile kalbimdeki İman ile sana ulaşmak istiyorum ey sonsuzluğun Sahibi tağutu terk ile yüreğimdeki sancı ile sana ulaşmak istiyorum ey sonsuzluğun Sahibi ey Kerem ey izzet Sahibi doğanın denizlerin ırmakların rüzgarların tüm kainatın hasret kaldığı Allahım sana ulaşmak istiyorum Şehadet istiyorum Şehadet istiyorum Şehadet istiyorum
Halim Camgoz

Okunma Sayısı : 310
Yayınlanma : 12.08.2018

Etiket: Yok


Yazar Hakkında

Favori Şiirlerime Ekle Arkadaşıma Gönder