Duyuru! Resmi Youtube kanalımız açılmıştır. Kanalımıza ulaşmak için tıklayınız. Sesli şiirlerinizi yayınlatmak ve göndermek için İLETİŞİM'e geçiniz.
Bilgi! Hesap bilgilerinde İsim ve Soyisim kısımları gerçek olmayan kullanıcıların şiir yayınlama yetkileri bilgilerini düzenleyip İLETİŞİM kısmından bilgi verene kadar DURURULMUŞTUR.
Önemli! Yenilenen alt yapı sistemi nedeni ile üyeliksiz (2016 yılı öncesi) eklenen şiirlere ait yazar bilgisi bulunmamaktadır. Şahsınıza ait şiirleri yeni hesap açtıktan sonra İLETİŞİM veya CANLI DESTEK kısmından ileterek hesabınıza aktarımını sağlayabilirsiniz.
Sistem güncellenmiştir
YAZAR HAKKINDA Mesaj Gönder
Şair Mehmet Domurcuk Kimdir?

Mehmet Domurcuk

Biyografi
 Mehmet  Domurcukorta öğrenimimi Kayseri de yüksek öğrenimimi Konya Selçuk Üniversitesi haberleşme bölümünü tahsil ettim.Özel bir şirkette çalışıp 2005 de emekli oldum. bir süre muhasebecilik yaptıktan sonra vaktimi kendime tahsis ettim.1994 de evlenip 2019 da boşandım.1986-1994 arası Buruk duygular/ 1994-2019 arası Aşkıma mektup/2019 dan sonrada şiirlerimi GÖNLE DÜŞEN DAMLALAR adı altında neşretmeye başladım.biri kız biri erkek iki çocuk babasıyım. örnek aldığım kişiler necip fazıl kısakürek, mehmet akif ersoy ve prof.dr.mahmut esat coşan rap hariç iyi yorumlanan her türlü müzik eserini dinlerim.blok flütle her türlü parçayı seslendirebilirim. boş ağızlardan siyaset ve askerlik anılarını dinlemekten hazzetmem.genelde romantik roman,fıkıh,hadis,Kuran meali,tasavvuf ve ansiklopedik kitapları okumayı tercih ederim.delikanlı kırmızı lira ile beyaz topukta belli olur sözüne riayet ederim.hem muhafazakar hem özgürlükçü sosyal demokratım.
 

Yazara Ait Şiirler